Anlaşma Müzakereciliği Sınava Hazırlık ve Değerlendirme Çalışması

 1.620,00

Türkiye’de müzakereciliğin meslek olması için çalışmalar yürüten ve Müzakere Kültürünün topluma yerleşmesine öncülük eden GMN (Global Mediators & Negotiators), Türkiye’de ilk kez Anlaşma Müzakereciliği konusunda, verdiği eğitimlerin ardından, dileyen ve bu alanda ilerlemek isteyen profesyonellere yönelik bir sınav açmaktadır.

Açıklama

Sınav önce 2 günlük bir sınava hazırlık ve değerlendirmeden (assessment) geçecek olan adaylar, bu 2 günlük çalışma sonrası sınavlarına gireceklerdir.

Yazılı ve pratik sınavlardan oluşan bu sınav, müzakere terimleri, müzakere süreci, müzakereci etiği, anlaşma hukuku gibi bazı temel başlıkları içerirken, hem yazılı ve hem de pratik sınavlar  verilen vakaların değerlendirilmesi veya canlandırılması (role-play) şeklinde gerçekleşecektir.

Sınava girecek adaylar, sınavlardan bir hafta önce kendilerine iletilen ve sınavda müzakere edecekleri vaka üzerinde çalışmaya başlayabileceklerdir.

Sınavlarını başarıyla geçen adaylar, GMN websitesi ve Negotiators Society’de Anlaşma Müzakerecisi olarak listeleneceklerdir.

Bu sınav, temel ve ileri müzakere eğitimi almış olup, anlaşma hukuku bilen herkese, açık bir sınavdır.

Go to Top