GMN Insitute online eğitimleri kısa süreli bilgi ve beceri kazandırmaya yönelik eğitimlerin yanı sıra, farklı işbirlikleriyle gerçekleştirilen sertifika programlarını da kapsamaktadır.

Bu eğitimlerin içeriklerini Eğitim Kataloğumuza bakarak görebilirsiniz.

1 Mayıs 2020 itibariyle tüm eğitimlerimiz online olarak verilmeye hazır olacaktır.

Bu eğitimler içinde online eğitime açılacak ilk programımız Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ve Negotiators Society (Müzakereci Topluluğu) işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz Müzakere Programımızdır.

Bu programın detaylarını bu linkten bulabilirsiniz.

Müzakereci Topluluğu adıyla başlayan, Sayın Leyla Alaton’ un desteği ile gelişen ve başta kadınlar olmak üzere iş dünyasından gelen profesyoneller, hukukçular, STK çalışanları ve akademisyenlere yönelik planlanmış Müzakereci Topluluğu Programlarımız Acıbadem Üniversitesi ve Babeş Bolyai Üniversitesi gibi farklı işbirlikleriyle zenginleşmiş ve bugüne kadar da 140’ a yakın müzakereci yetiştirmiştir.

Aynı çalışmanın bir sonucu olarak 21 Eylül 2019 ve 6 Mart 2020 tarihlerinde düzenlediğimiz müzakere başlıklı iki farklı konferans pek çok değerli katılımcıyı ağırlamıştır.

Bugüne kadar Zen Gruplar adı altında 12 grup eğitimlerini tamamlamıştır. 13 Zen Grubumuz  15-16-17-18-19 Nisan tarihlerinde ve ilk kez on-line program olarak gerçekleşecektir. Müzakereci Topluluğu 13. Zen Grubu için bu linkten başvuru yapabilirsiniz.

GMN Insittute Eğitimleri

GMN Institute Eğitimleri

GMN Insittute Eğitimleri

Negotiators Society Eğitimleri

On-Line Sınavlar

<br/>GMN Insittute Eğitimleri

IMI Uluslararası Sertifikasyon
Yazılı Sınavları

GMN Insittute Eğitimleri

NS Anlaşma Müzakereciliği Sınavı