tr Türkçe en English

     

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

GMN Haberler

GMN - JCI İşbirliği

GMN - JCI İşbirliği

GMN, JCI Boğaziçi ile yaptığı protokolle, hem JCI üyelerine, hem de üye olmayan genç liderlere yönelik “Birleştirici Liderlik” eğitim programlarını gerçekleştiriyor.

İlkeli müzakere, çatışma ve kriz yönetimi, temel diplomasi araçları ve birleştirici liderlik başlıklarıyla gerçekleştirilen 4 eğitim, Haziran 17’de tamamlanmış olacak. Dört eğitime de katılan genç liderler, GMN’den “Unifiying Leadership” Katılım Belgesi alacaklar.

Bu programın devamı olacak şekilde Sonbahar’da da uzun soluklu “Taban Diplomat -Grassroot Diplomat” eğitimleriyle, GMN- JCI İşbirliği sürekliliğini koruyacak.

Okunma 784 kez

Arama

GMN Haberler

  • Türkiye’de müzakere kültürünün yerleşmesi ve gelişmesi amacıyla Sn Leyla Alaton’un destekleriyle başlattığımız Müzakereci Topluluğu Programımızın ilkini 21 - 22  -23 Haziran 2018 tarihlerinde gerçekleştirdik.

    Read more...
  • Sayın Leyla Alaton, şirket içinde ve toplumsal boyutta kaliteli iletişimi, sürdürülebilir ilişkileri ve kalkınmayı, etkin işbirliğini önemsemektedir. Bu sebeple ve özellikle kızkardeşlik fikrini desteklemek adına, “çalışan” veya “çalışma hayatına dönmek isteyen” kadınlar başta olmak üzere, yaşamdaki rolü itibariyle toplumda çarpan etkisi olan kadınların ister bir yetkinlik, ister bir meslek olarak müzakereciliği öğrenmesini desteklemektedir.

    Read more...
  • GMN, K.K.T.C.’nin alanında en saygın kuruluşlarından biri olan Law Clinic ile yaptığı protokol ile K.K.T.C. Temsilciliğini ve oradaki ilk ve tek IMI QAP (Uluslararası Arabuluculuk Belgelendirmesi) açmış oldu!

    Read more...
2017-2018 GMN Trkiye JCI programı: Inovatif Liderlik: https://t.co/0vTtZxqpFV
Kaynak Dergisi Haziran 2017'de yayınlanan yazım: Müzakere Pazarlık Değildir! https://t.co/kX3ClhxAe2