tr Türkçe en English

     

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

GMN Haberler

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinliği olarak, Taksim Point Hotel’de kadın arabuluculara açık yapılan İlkeli Müzakere eğitimimizi tamamladık.

19 katılımcının ücret ödemeden katıldığı bu etkinliğimiz tüm gün sürdü. Bu eğitime katılarak 8 Mart’ı anlamlı kılan her değerli kadın arabulucuya teşekkürlerimizi sunarız.

Bu süre içinde olabilecek en yüksek faydayı sağladığımı düşünüyorum.”  Av. Arb. Serpil Özel


Eğitmen ders vermeye kalkışmaksızın en güzel surette eğitim veriyor, gerçekten tebrikler.”  Av. Arb. Gülnur Gürkaynak


Yaşama dair somut önerileri yalın ve yerinde sunan, anlatımı çok akıcı bir eğitmen. İyi ki gelmişim dediğim bir eğitim oldu.”  Av. Arb. Ayşe Akbatur Akkaya

 

statistic

 

Okunma 1376 kez
Bu kategorideki diğerleri: GMN - JCI İşbirliği »

Arama

GMN Haberler

  • Türkiye’de müzakere kültürünün yerleşmesi ve gelişmesi amacıyla Sn Leyla Alaton’un destekleriyle başlattığımız Müzakereci Topluluğu Programımızın ilkini 21 - 22  -23 Haziran 2018 tarihlerinde gerçekleştirdik.

    Read more...
  • Sayın Leyla Alaton, şirket içinde ve toplumsal boyutta kaliteli iletişimi, sürdürülebilir ilişkileri ve kalkınmayı, etkin işbirliğini önemsemektedir. Bu sebeple ve özellikle kızkardeşlik fikrini desteklemek adına, “çalışan” veya “çalışma hayatına dönmek isteyen” kadınlar başta olmak üzere, yaşamdaki rolü itibariyle toplumda çarpan etkisi olan kadınların ister bir yetkinlik, ister bir meslek olarak müzakereciliği öğrenmesini desteklemektedir.

    Read more...
  • GMN, K.K.T.C.’nin alanında en saygın kuruluşlarından biri olan Law Clinic ile yaptığı protokol ile K.K.T.C. Temsilciliğini ve oradaki ilk ve tek IMI QAP (Uluslararası Arabuluculuk Belgelendirmesi) açmış oldu!

    Read more...
2017-2018 GMN Trkiye JCI programı: Inovatif Liderlik: https://t.co/0vTtZxqpFV
Kaynak Dergisi Haziran 2017'de yayınlanan yazım: Müzakere Pazarlık Değildir! https://t.co/kX3ClhxAe2