tr Türkçe en English
)-->

     

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

GMN Haberler

JCI Boğaziçi Başarısı

JCI Boğaziçi Başarısı

2017 yılında GMN Türkiye olarak JCI Boğaziçi ile (müzakere, diplomasi, vb eğitimleri içeren) bir proje gerçekleştirdik.

24 Eylül itibariyle iki güzel haber aldık. JCI Boğaziçi Başkanı, Sn.Ahmet Öcük, yapılan Genel Kurul sonrası Türkiye JCI yönetimine katılmış ve GMN Türkiye ile eğitimleri organize eden Sn.Rüya Şenol'da "en iyi yeni üye" ödülünü almış! Bu güzel heberleri de Boğaziçi JCI olarak sosyal medyadan böylece duyurmuş Sn Namık Şenol:

"JCI Türkiye 2017 Genel Kurulunda JCI Boğaziçi Şubesi olarak 12 kişilik katılım gösterdik. JCI Turkiye Başkanı olarak seçilen Nihal Zoroğlu ve ekibini tebrik ediyor ve sonsuz başarılar diliyorum. JCI Boğaziçi 2018 Başkanı olarak Nihal Baskan ve ekibi ile çalışacak olmaktan ayrıca mutlu ve gururluyum. Bizleri onurlandıran ve gururlandıran diğer bir gelişme ise JCI Boğaziçi 2017 Başkanımız Ahmet Öcük 2018 JCI Türkiye yönetiminde yer aldı..

2017'nin en iyi yeni üyesi ödülünü JCI Boğaziçi eğitim direktörlüğü ve Şubemize katkısı çok büyük olan Uluslararası Sertifikalı Birleştirici Liderlik Yetkinlik Programı direktörü Rüya Şenol kazandı. Yeni üyelerimize örnek olacak bir başarıya imza attı. Kendisini bu başarısından dolayi tebrik ediyorum."

Okunma 574 kez

Arama

GMN Haberler

2017-2018 GMN Trkiye JCI programı: Inovatif Liderlik: https://t.co/0vTtZxqpFV
Kaynak Dergisi Haziran 2017'de yayınlanan yazım: Müzakere Pazarlık Değildir! https://t.co/kX3ClhxAe2
Kaynak Dergisi Ağustos 2017'de yayınlanan yazım: Müzakere Üstadı ve Sanatına Giden Yol https://t.co/FKJBIgufv2
Arabuluculukta Alternatif Kelimesi Nedir? https://t.co/8uWHrJ86kH
RT @NAFCM: #peacebuilders, #peacemakers and #peacekeepers are all working for #peace in every #community https://t.co/ugarnGQVER